امداد کشاورزی چگونه کار می کند

امداد کشاورزی چگونه کار می کند

این سوال که ماهیت امداد کشاورزی چه است یا امداد کشاورزی چگونه کار می کند ذهن کاربران را به خود مشغول کرده است ، ما در ارتباط با نحوه کارکرد و هدف های امداد کشاورزی توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد .

 

آشنایی با امداد کشاورزی

امداد کشاورزی چگونه کار می کندامداد کشاورزی در مرداد ماه سال 1398 توسط چند جوان خلاق در ایران پهناور با هدف توسعه روش های ارائه و توزیع خدمات، محصولات و نهاده های کشاورزی تاسیس شد. این مجموعه با رویکردهای جدید در حوزه کسب و کارهای استارت آپی با بهره گیری از تجارب ارزشمند این مجموعه در سالهای قبل پایه گداری گردید.. حدمات این مجموعه در سه حوزه اصلی برنامه ریزی گردیده است.

بخش اول فعالیت های امداد کشاورزی در حوزه تامین نهاده های کشاورزی می باشد که بخشی از این نهاده ها توسط خود امداد کشاورزی و بخشی از آن توسط سایر عرضه کنندگان تامین می گردد. بخش دوم فعالیت ها در حوزه تامین محصولات کشاورزی می باشد. که در این بخش از تامین کنندگان محصولات کشاورزی است .

بخش سوم فعالیت های امداد کشاورزی مربوط به حوزه آموزش می باشد. اهمیت موضوع آموزش امروزه بر کسی پوشیده نیست. چرا که همه چیز با آموزش شروع مشود،  با آموزش ادامه می یابد و با آموزش تمام می شود. در واقع آموزش یک چرخه است که مدام در حال بهبود است. و این رسالت اصلی امداد کشاورزی در حوزه آموزش است. ما در حوزه آموزش اقداماتی نظیر کارگاه های آموزشی آنلاین و حضوری، مقالات آموزشی و تهیه فیلم های معتبر آموزشی انجام داده ایم.

از طرفی مجموعه امداد کشاورزی در استراتژی های بلند مدت خود، با همکاری مراکز علمی و پژوهشی و دانش بنیان، دوره های تخصصی کشاورزی برای فرهیختگان بخش کشاورزی برگزار خواهد کرد و در این زمینه برنامه های دراز مدتی تهیه کرده است.

 

نحوه کارکرد با سایت

وب سایت امداد کشاورزی یک فروشگاه آنلاین مارکت پلیس ( چندفروشگاهی ) است ، تامین کننده های محترم میتوانند با استفاده از آموزش ثبت نام فروشگاه جدید ، فروشگاه خود را دریافت کرده و طبق آموزش های ارائه شده نسبت به ثبت محصول اقدام کنند . این محصولات پس از تایید مدیریت در وب سایت و اپلیکیشن امداد کشاورزی منتشر خواهد شد .

لزوم کشاورزی در زندگی

امداد کشاورزیانسان از دیرباز بخش بزرگی از نیاز غذایی خود را از طریق کشاورزی تامین نموده است و به همین دلیل کشاورزی از بدو خلقت بشر با او همراه بوده است. اما در گذر زمان و با پیشرفت بشر علوم مربوط به کشاورزی هم توسعه چشمگیری پیدا کرده است. به همین دلیل بخش بزرگی از کسب و کارهای امروز بشر در این بخش قرار دارد به نحوی که تصور جهان بدون کشاورزی غیر ممکن است و کشاورزی بخش لاینفک زندگی انسان محسوب می گردد.

 

کارگاه های آموزشی

برگزاری کارگاه های آموزشی به دو شکل انجام خواهد شد:

1- کارگاه های آموزشی آنلاین در قالب وبینار

2- کارگاه های آموزشی حضوری در قالب سخنرانی و سمینار

این دوره ها از طریق سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی امداد کشاورزی اطلاع رسانی خواهد شد و در پایان این دوره ها گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان در دوره ها اعطا خواهد شد.

در برگزاری این دوره ها از اساتید صاحب سبک و صاحب نام در دانش روز کشاورزی استفاده خواهد شد. همکاری مجموعه امداد کشاورزی با شرکت های دانش بنیان و موسسات تحقیقاتی و پژوهش این امکان را به ما می دهد که از دانش روز و تخصصی کشاورزی جهت پیشبرد اهداف مجموعه و کمک به بخش فعال کشاورزی کشور عزیزمان ایران حداکثر بهره برداری را انجام دهیم.

سئوی فروش محصولات

امداد کشاورزی با بهره گیری از تیم متخصص سئو کلیه محصولات قرار گرفته در بستر سایت را با آخرین تکنیک های افزایش یازدید در موتورهای جستجوگر گوگل سئو می نماید. و این موضوع امکان دیده شدن حداکثری محصولات سایت را فراهم می آورد. با این شرایط عرضه کنندگان محصولات کشاورزی با خیال راحت می توانند در فروشگاه اختصاصی خود به هر تعداد محصول، قرار دهند.

 

1 دیدگاه

  • عالیه. واقعا درباره مجموعه امداد کشاورزی نظر دیگه ای داشتم. مشخصا این تیم آموزش دیده و منظم کار می کنند. موفق باشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *