ویژگی های فیلم پرشین

ویژگی فیلم های پرشین

ویژگی های فیلم های پرشین :

بروز مشکلات ناشی از استفاده فیلمهای تک لایه ما را به سمت تولید فیلمهای سه لایه سوق داده است به بکارگیری تکنولوژی کو اکستروژن ، دستیابی به بهترین پوشش ها از طریق گردآوری خواص متنوع در هر لایه امکان پذیر است هدف از تولید این محصول ترکیب خواص مفید گرد آوری خواص متنوع پوشش با ساختار چند لایه میباشد بعنوان مثال اختلاط eva و پلی اتیلن های متالوسنی در یک لایه تضمین کننده مقاومت پارگی بالا همرمان با شفافیت و ویژگیهای حرارتی در فیلم های چند لایه تولیدی است

فیلم های پرشین این ویژگی ها تاثیر مستقیم بر طول عمر مفید ، کیفیت و کاربرد فیلم های تولیدی جهت پوشش گلخانه ها دارد.

انواع ویژگی فیلم های پرشین :

ویژگی مکانیکی : این ویژگیها مشخص کننده مقاومت پوشش گلخانه ای در برابر تنش های مکانیکی و محیطی در زمان استفاده هستند. و شامل استحکام کششی بیانگر میزان مقاومت و استحکام پارگی نشان دهنده مقاومت فیلم در برابر ایجاد پارگی در پوشش است.

ویژگی های نوری :

با این ویژگی ها کمیت های ماتی ، شفافیت و براقیت فیلم ها مورد سنجش قرار میگیرند شفافیت بیانگر میزان انتقال نور  از فیلم میباشد انتشار نور توسط پارامتر ماتی بیان میگردد.

ویژگی های شیمیایی :

این ویژگی بیانگر مقاومت شیمیایی در برابر عوامل خارجی مانند سموم و آفت کشها ، کودها ، و مکمل ها آلودگی های محیطی . زطوبت وتاثیر این عوامل بر عملکرد پایدار کننده های  anti uv می باشد.

ویژگی های ابعادی :

فیلم های سه لایه پرشین از عرض 4 تا 12 متر ضخامت 50 تا 300 میکرون و بر اساس نیاز مشتری بدون محدودیت طولی  عرضه میشود.

ویژگی های بسته بندی :

بسته بندی مورد استفاده بصورت چند لایه و ضد نور بوده که موجب افزایش ماندگاری و حفظ کیفیت پوشش ها در مرحله نگهداری و انتقال میگردد. همچنین جهت جلوگیری از آسیب های وارده به محصول به محصول در زمان جابه جایی یک لایه فوم ضربه گیر در بسته بندی گنجانده است.

 

بیماری آفات های گلخانه ای

نصب فیلم های گلخانه ای

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *